Spotkanie członków i sympatyków Komitet Obrony Demokracji – Region Świętokrzyski
Zapraszamy serdecznie na otwarte spotkanie członków i sympatyków KOD – będzie to czas rozmowy, podsumowań oraz planowania kolejnych działań.
Środa, 24 czerwca
⏰ Godz. 17:00
Centrum Organizacji Pozarządowych
ul. Wojska Polskiego 52, Kielce
(wejście z tyłu budynku, od strony parkingu)
To dobra okazja, by:
spotkać się w gronie osób podzielających te same wartości,
podsumować wspólne działania i sukcesy,
zaplanować kolejne inicjatywy w regionie.
Dołącz do nas – budujmy wspólnotę opartą na wolności, solidarności i godności.
