AktualnościObywatelska Kontrola WyborówWybory parlamentarne 2023

Promocja OKW z wyborami Miss Cedzyny w tle

Tym razem z PIKODEM postanowiliśmy wyjść z miasta do odpoczywających mieszkańców. Promocję Obywatelskiej Kontroli Wyborów zrobiliśmy podczas niedzielnego festynu nad popularnym podkieleckim zalewem w Cedzynie.

Niedzielny PIKOD Wybory bez picu (30.07.2023) nad zalewem w Cedzynie trafił na bardzo przyjemną pogodę. Było 23°C, nie padało, a wszystko to w pięknej okolicy. Były ulotki, wizytówki i przyjazne rozmowy o Obywatelskiej Kontroli Wyborów.
Dziękujemy wszystkim, którzy wyrazili zainteresowanie dołączeniem do społecznych obserwatorów wyborów. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w promocję kontroli wyborów – Nowa Generacja Świętokrzyskie, FMS Świętokrzyskie, Pokolenie2050 Polska 2050 Świętokrzyskie i oczywiście niezawodnym członkom i członkiniom KOD-Świętokrzyskie.
A wszystko zaczęło się od zabawnego nieporozumienia. Do naszej organizatorki ze strony KOD, członkini zarządu regionu KOD Aliny Bunzel zadzwonił policjant z pytaniem o… wybory Miss Cedzyny. Bo takie wybory też się odbywały podczas festynu, a policjantowi pomylili się organizatorzy.

Foto: Marek Mazurek i Jerzy Burczyn

Share

Nadchodzące wydarzenia