Aktualności

Świętokrzyski KOD zagra po raz szósty z WOŚP!

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku dla okulistyki dziecięcej. Przejrzyj na oczy!
Świętokrzyski KOD zagra po raz szósty z WOŚP!
Podczas 30. Finału WOŚP już po raz 5️⃣! zorganizujemy LOTERIĘ, z której cały dochód przekażemy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Pierwsza nasza Loteria była w 2017 roku podczas kieleckiego 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wszystkie nasze LOTERIE dla WOŚP cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. W zeszłym roku, roku pandemii COVID musieliśmy zrezygnować z loterii, natomiast dołączyliśmy do licznie organizowanych licytacji, a członkowie i sympatycy KOD byli również wolontariuszami.
Fanty na naszą loterię zawsze dostarczali lub robili członkowie i sympatycy KOD oraz wszyscy Ci, którzy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jej wielkie, kochające serducho
📌 Rozpoczynamy zbieranie nagród/fantów, które będzie można wylosować na naszej LOTERII – mogą to być: zabawki, książki dla małych i dużych, płyty, gry, puzzle, kalendarze, filiżanki, drobna biżuteria, słodycze… cokolwiek, co mogłoby cieszyć, bawić dla tych małych i tych dużych.
📌 Już teraz można przekazać rzeczy na fanty do Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Wojska Polskiego 52 w Kielcach, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 15:00.
🔴 Dodatkowe terminy zbiórek w godzinach popołudniowych będziemy ogłaszać w kolejnych postach – śledźcie nasze strony:

👉 www.kielcekod.pl
👉 https://www.facebook.com/KODSWIETOKRZYSKIE

 

Poniżej trochę wspomnień z poprzednich naszych loterii ⤵️

Share

Nadchodzące wydarzenia