Aktualności

Wiosenny namiot KOD

Namiot Komitetu Obrony Demokracji stanie w niedzielę na pl. Artystów w Kielcach. KOD rozpoczyna przedwyborczą akcję informacyjno-edukacyjną.

W niedzielę 15 kwietnia Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji zaprasza kielczan na pl. Artystów, gdzie o godz. 12 stanie namiot informacyjny stowarzyszenia, czyli PiKOD. W ten sposób KOD rozpoczyna ogólnopolską akcję informacyjno-edukacyjną. Przez kolejne 6 miesięcy będziemy wychodzić na ulice naszych miast i organizować stałe punkty PiKOD. Każdy miesiąc poświęcony będzie innej tematyce:
kwiecień – Konstytucji, maj – Wspólnocie Europejskiej, czerwiec – Wolności, lipiec – Tolerancji i Równości, sierpień – Solidarności, wrzesień – Samorządom, październik będzie miesiącem Wyborczym, a listopad – miesiącem Niepodległości.
Chcemy w bezpośrednim kontakcie z Polkami i Polakami inicjować dyskusje, rozdawać materiały edukacyjne, namawiać do wzięcia udziału w wyborach samorządowych, zapraszać do społecznego projektu Obywatelskiej Kontroli Wyborów (www.okw.info.pl).
Dołączcie do nas! Na PiKOD-ach będziemy także zbierać podpisy pod projektem ustawy o fladze Unii Europejskiej.
Więcej o inicjatywie można przeczytać tu.
Jeśli nie możecie zaangażować się bezpośrednio w naszą akcję, prosimy o wsparcie finansowe na materiały edukacyjne oraz zakup namiotów.

Komitet Obrony Demokracji
08 1950 0001 2006 7267 0847 0016
Na wpłatach prosimy umieszczać dopisek:
na wsparcie REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
#EuropaMaZnaczenie #okw #wyborysamorządowe #kod #konsTYtucJA

Share

Nadchodzące wydarzenia