Aktualności

Wyjazd na manifestację 18 marca

Region Świętokrzyski KOD zaprasza 18.03. (sobota) na wspólny wyjazd autokarem do Warszawy na Marsz WOLNE SĄDY, WOLNE SAMORZĄDY!


Wyjazd z Kielc o godz. 9.30 z ul. Żytniej pod halą widowiskowo-sportową. Zapisy telefonicznie 729055227 oraz drogą mailową kod.kielce@gmail.com. Podajcie imię, nazwisko oraz telefon.
Przyjdź wykrzyczeć swój SPRZECIW! Wobec bezustannego niszczenia państwa prawa. Wobec arogancji i buty Panów z PiS.
Nielegalna prezes TK, na wniosek Mularczyka i innych PiS-owskich hunwejbinów, „badać” będzie legalność wyboru Pani Prezes Małgorzaty Gersdorf — szefowej Sądu Najwyższego. Oto Polska PiS właśnie!
Kłamali. Wciąż kłamią. Obiecywali wsłuchiwać się w głos obywateli. Tymczasem — wojewoda mazowiecki z nadania PiS unieważnia decyzję Rady Warszawy o referendum w sprawie Lex Sasin. Za nic mają nasze zdanie — liczy się dla nich tylko władza i zemsta. Zemsta za domniemane krzywdy. Władza dla samej władzy.
Obiecywali przestrzegać prawa. Łamią prawo najwyższe — Konstytucję RP.
KOD domaga się publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego o sygnaturze TK 47/15 już prawie rok. Od tego czasu, PiS łamie Konstytucję raz za razem. Nie zważają na krytykę ze strony środowiska prawniczego, adwokatów, radców prawnych, sędziów sądów powszechnych, sędziów Sądu Najwyższego, z jego przewodniczącą na czele. Niszczą porządek prawny RP.
DOŚĆ!
18 marca 2017 r., o 15 rozpoczniemy nasz MARSZ Protestu. Przybywajcie pod KPRM, na pikietę KOD, skąd pomaszerujemy na Plac Zamkowy w proteście przeciwko autorom Polski w Ruinie — partii PiS i jej Piotrowiczom i Misiewiczom na wszystkich szczeblach władz centralnych. Nie chcą naszego głosu w referendum — niech nas usłyszą na ulicach!
Jeszcze Polska nie zginęła…

Share

Nadchodzące wydarzenia