AktualnościMłody KOD

Za nami 32. Finał WOŚP, czas na podsumowanie

Tegoroczne granie świętokrzyskiego Komitet Obrony Demokracji to 20493 złote dla WOŚP. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do zabawy i kupili los. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w aukcjach i w licytacjach. Dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do puszek.

Tegoroczne granie świętokrzyskiego Komitet Obrony Demokracji to 20493 złote dla WOŚP! W tym:
– Loteria po raz siódmy zorganizowana przez świętokrzyski KOD. Bawiła dzieci i dorosłych od godz. 11 do ostatniego losu, w tym roku do około godz. 17. Mieliśmy 1000 losów po 10 zł i kwota 10 tys. zł została przekazana dla WOŚP.
– Aukcje Allegro i licytacje w dniu Finału w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach to przeszło 2 tys. zł.
– Zbiórki do puszek i eSkarbonek naszych członków i członkiń to przeszło 8 tys. zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do zabawy i kupili los! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w aukcjach i w licytacjach! Dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do puszek! Wielkie podziękowania dla Was! Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i ofiarodawczyniom — to dary od Was były losowane i licytowane. To dzięki Wam mogliśmy zorganizować loterię oraz nasze aukcje i licytacje.
Dziękujemy Joannie Tomusiak, która, jak co roku wspierała nas, zarządzając całym sztabem 32. Finału WOŚP w Kielcach — SZTAB nr 262. Dziękujemy Jarkowi “Foka” Bukowskiemu i Pałacykowi Zielińskiego — Dom Środowisk Twórczych w Kielcach za piękną licytację w dniu Finału. Dziękujemy naszym wolontariuszom: Monika Szafraniec, którą bardzo dzielnie, przez wiele godzin wspierał Tymek, wnuczek Moniki — oboje w przepięknych, historycznych strojach szlacheckich; Alinie Bunzel, Piotrowi i Markowi. Dziękujemy tym wszystkim, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie naszego tegorocznego grania. Przede wszystkim Piotrowi Szafrańcowi za wzięcie pełnej odpowiedzialności za stronę formalną i za rozliczenie Loterii. Uwierzcie, te wszystkie wymagane dokumenty, podpisy, rozliczenia nie są takie proste. Dziękujemy Markowi Rutowi i Dagmarze Kiesner, którzy razem z Piotrem obsługiwali loterię od pierwszego do ostatniego losu. Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali przed dniem finału, przygotowując licytacje, losy, nagrody i fanty na loterię: Eli, Gosi, Alinie, Ewie, Włodkowi, Markowi, Dagmarze, Krzyśkowi i Lidce. To był przepiękny dzień, pełen dobrych emocji, serdeczności i wzruszeń. Widzimy się za rok, bo gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

Share

Nadchodzące wydarzenia