Aktualności

❤️ Świętokrzyski Komitet Obrony Demokracji dla WOŚP – loteria i nie tylko ❤️

Gramy dla WOŚP od założenia Stowarzyszenia, czyli 2015 roku! W tym roku Świętokrzyski KOD już po raz 7. organizuje LOTERIĘ, z której cały dochód zostanie przeznaczony dla WOŚP.

❤️   Nasz namiot z loterią znajdziecie na ul. Sienkiewicza przy Placu Artystów, w niedzielę 28 stycznia od godziny 11 do ostatniego losu!

Fanty na loterię to dary od członków/członkiń i sympatyczek/sympatyków KOD. W tym roku zbiórka fantów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, pobijając zeszłoroczny rekord! Do wygrania są maskotki, pluszaki duże i małe, biżuteria, w tym biżuteria srebrna. Nie zabraknie książek,  kalendarzy, przeróżnych ozdób i gadżetów. Na każde trzy losy dwa są wygrywające! Będą też nagrody pocieszenia! Wielkie serce dla darczyńców! ❤️

Mamy też nasze aukcje na allegro i licytacje w Kielcach w dniu 32. Finału WOŚP

❤️  UWAGA: Gratka w aukcjach allegro! Ostatnia szansa na wylicytowanie zdjęcia Sędziego Igora Tuleyi z jego autografem  https://allegro.pl/oferta/unikatowe-zdjecie-sedziego-igora-tuleyi-z-autografem-15047712786 oraz książki Adama Wajraka z dedykacją autora: https://allegro.pl/oferta/ksiazka-adam-wajrak-na-polnoc-jak-pokochalem-arktyke-z-autografem-autora-15049993977

❤️  Zapraszamy też w niedzielę 28 stycznia do Pałacyku Zielińskiego w Kielcach (ul. Zamkowa 5), gdzie od godz. 17:00 będzie licytacja przekazanych przez nas przedmiotów:

* Voucher na wycieczkę krajoznawczą po Ziemi Świętokrzyskiej i Sandomierskiej z przewodnikiem oraz książka Adama Wajraka z dedykacją autora dla zwycięzcy licytacji dla WOŚP.

* Audiobook Adama Wajraka „Wilki” z autografem autora oraz płyta „Świętokrzyska Raga” zespołu Gędzi Chór z autografami muzyków.

* Piękna złota bransoletka.

* Zestaw pięknej, srebrnej biżuterii: łańcuszek z ozdobami, kolczyki i zawieszka.

❤️ Dekoracyjną panoplie z herbem rycerskim i trzema halabardami będzie można licytować w dniu Finału 28 stycznia na scenie plenerowej przed Kieleckim Centrum Kultury. Start o godzinie 17:00.

❤️ Są wśród nas również wolontariusze WOŚP, można będzie ich spotkać w centrum Kielc w dniu Finału, albo już teraz dorzucić się do ich e-skarbonek:

Aliny Bunzel: https://eskarbonka.wosp.org.pl/lepuditaku

Moniki Szafraniec: https://eskarbonka.wosp.org.pl/nucyjejifi

Piotra Szafraniec: https://eskarbonka.wosp.org.pl/pecicisici

Marka Rut: https://eskarbonka.wosp.org.pl/ruwyfijore

Zapraszamy do zabawy.

Dzielmy się dobrem.

 

Share