Aktualności

Dyplom i bombka dla dyrektora Pomorskiego

Ryszard Pomorski, odchodzący po 20 latach pracy dyrektor Domu Środowisk Twórczych w Kielcach otrzymał od KOD dyplom i podziękowania za współpracę, życzliwość i pomoc. W Pałacyku Zielińskiego wydarzenia KOD gościły często i zawsze spotykały się z dobrym przyjęciem.

W środę 17.01.2024 delegacja świętokrzyskiego KOD zaprosiła dyrektora Pomorskiego na pożegnalne spotkanie. Wręczyliśmy dyplom i skromny prezent — bombkę z napisem KONSTYTUCJA.
“Dziękujemy Panu Ryszardowi za lata współpracy, gościnności i przyjaźni. W Pałacyku zawsze czuliśmy się jak w domu. Z wyrazami szacunku i wdzięczności, przyjaciele ze Świętokrzyskiego Komitetu Obrony Demokracji” – napisaliśmy na dyplomie.
– To był dla mnie zaszczyt dokładać swoją cegiełkę do Waszych szczytnych działań. Teraz wszyscy jesteśmy szczęśliwi z nowej Polski i czujemy się znowu jakby to był 1989 rok — odpowiedział na FB dyrektor Pomorski.
Następcą Ryszarda Pomorskiego został Jarosław Bukowski, kielecki radny, który w związku z tym musiał złożyć mandat. I on należy do sympatyków Komitetu Obrony Demokracji i jesteśmy pewni, że Pałacyk Zielińskiego wciąż będzie dobrą przystanią dla naszych inicjatyw.

Foto: Dagmara Głodowicz/KOD Świętokrzyskie

 

Share