Aktualności

Pikieta KOD. Chcemy prawdy, nie propagandy

Pod siedzibą kieleckiego oddziału TVP protestowaliśmy przeciwko rządowej propagandzie uprawianej przez publiczne media. Domagaliśmy się prawdy. Prawdy nie dla nas, prawdy nie dla ludzi, którzy potrafią myśleć. Domagaliśmy się prawdy dla wszystkich „stefanów”. Stefanów W.

Zbigniew Pręgowski
To nie nóż, to również nie morderca. To słowa zabiły Prezydenta Pawła Adamowicza. Ta śmierć, nie pierwsza zresztą, spowodowała, że ludzie myślący prodemokratycznie, prowolnościowo i proeuropejsko uświadomili sobie, jak groźne jest przekłamywanie prawdy oraz manipulowanie słowem i obrazem. Uświadomili sobie, jak wpływowa na nieprawdę potrafi być pewna kategoria nas, ludzi i Polaków.
Stefan W. – morderca Pana Prezydenta Pawła Adamowicza wyszedł z więzienia w grudniu. Jak dowiadujemy się z doniesień medialnych, w rozmowach z pracownikami więzienia nie ukrywał, że jest przeciwnikiem Platformy Obywatelskiej, że nawet chce się wyprowadzić z województwa pomorskiego, bo tam rządzi Platforma. Już po zadaniu Prezydentowi Adamowiczowi śmiertelnych ciosów wykrzyczał, że zrobił to, by Platforma Obywatelska go „torturowała” w więzieniu.
W sobotę 26 stycznia protestowaliśmy pod siedzibą TVP Kielce w Kieleckim Centrum Kultury. Domagaliśmy się prawdy. Prawdy nie dla nas, prawdy nie dla ludzi, którzy potrafią myśleć. Domagaliśmy się prawdy dla wszystkich „stefanów”. Stefanów W.

Share

Nadchodzące wydarzenia