AktualnościMłody KOD

Piknik europejski — radosne spotkanie

Piękna pogoda, uśmiechy i życzliwość gości, radosne spotkania znajomych i przyjaciół. Organizatorzy zmęczeni, ale szczęśliwi. 1 maja 2022 zorganizowaliśmy w Kielcach “Piknik Europejski — Ukraina w Europie”.

Komitet Obrony Demokracji wspólnie z Instytutem Miejskich Inicjatyw oraz z Europe Direct Kielce zorganizował w niedzielę 01.05.2022 r. Piknik Europejski na kieleckim Rynku. Piknik został objęty patronatem Prezydenta Miasta Kielce Bogdana Wenty. W tym roku to wydarzenie odbyło się pod hasłem „Piknik Europejski – Ukraina w UE”.
Dopisała piękna pogoda. Były uśmiechy i życzliwość gości, radosne spotkania znajomych i przyjaciół. Organizatorzy wrócili zmęczeni, ale szczęśliwi, że to wyjątkowe święto zostało dopięte na ostatni guzik. Razem z nami świętowali wiceprezydenci Kielc Agata Wojda i Marcin Chłodnicki, europosłowie z naszego województwa Róża Thun i Adam Jarubas, posłanka Marzena Okła-Drewnowicz oraz przedstawiciele partii demokratycznych Artur Gierada (PO) i Rafał Kasprzyk (Polska 2050).

Fot. Dagmara Głodowicz

 

Share

Nadchodzące wydarzenia