Aktualności

Świętokrzyski KOD zagra po raz 7 z WOŚP!

Świętokrzyski KOD zagra po raz 7 z WOŚP!

Już po raz 6 zorganizujemy LOTERIĘ, z której cały dochód przekażemy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

❤️ 31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku!
❤️ Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!
Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji zagra po raz siódmy z WOŚP! Podczas 31. Finału WOŚP już po raz szósty zorganizujemy LOTERIĘ, z której cały dochód przekażemy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Pierwsza nasza Loteria była w 2017 roku podczas kieleckiego 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wszystkie nasze LOTERIE dla WOŚP cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jedynie w 2021 roku, roku pandemii COVID musieliśmy zrezygnować z loterii, natomiast dołączyliśmy do licznie organizowanych licytacji, a członkowie i sympatycy KOD byli również wolontariuszami.
Fanty na naszą loterię zawsze dostarczali lub robili członkowie i sympatycy KOD oraz wszyscy Ci, którzy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jej wielkie, kochające serducho. ❤️
Rozpoczynamy zbieranie nagród/fantów, które będzie można wylosować na naszej LOTERII – mogą to być: zabawki, książki dla małych i dużych, płyty, gry, puzzle, kalendarze, filiżanki, drobna biżuteria, słodycze… cokolwiek, co mogłoby cieszyć, bawić dla tych małych i tych dużych.
Już teraz można przekazać rzeczy na fanty do biura KOD-Świętokrzyskie w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Wojska Polskiego 52 w Kielcach, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 14:30.
O dodatkowych terminach zbiórek w godzinach popołudniowych będziemy informować na naszej stronie: www.kielcekod.pl oraz na facebook: https://www.facebook.com/KODSWIETOKRZYSKIE
Poniżej wspomnienia z ubiegłorocznej loterii.
Share