AktualnościMłody KODObywatelska Kontrola WyborówWybory parlamentarne 2023

Udany Tour de Konstytucja w Kielcach

Wspaniała atmosfera, cenne informacje, ciekawe rozmowy, cudowni ludzie, zapisy do Obywatelskiej Kontroli Wyborów – to wszystko było podczas Tour de Konstytucja – KIELCE. Współorganizatorem wydarzenia był Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji.

Mimo wakacji, upału i wczesnej popołudniowej pory w dniu powszednim, frekwencja nie zawiodła. We wtorek 22.08.2023 na pl. Artystów w Kielcach zapełniło się wszystkie 40 krzeseł, a kilka razy więcej osób stało lub szukało miejsca w kawiarnianych ogródkach, na murkach lub siadając po prostu na placu. Na szczęścia kamienica obok dawała przyjemny cień.
Dziękujemy Fundacji Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych i Robertowi Hojdzie, organizatorom wydarzenia. Dziękujemy naszych wspaniałym gościom, którymi byli: Danuta Przywara, Igor Tuleya, Ewa Wrzosek, Kinga Dagmarze Siadlak oraz Andrzej Chyra. Dziękujemy Edwardowi Rzepce, członkowi Komitet Obrony Demokracji, który zawsze jest z nami, zawsze nas wspiera. Dziękujemy Kamili Kwiecień, Izabeli Buszewicz oraz Piotrowi Ziębie z Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach. Dziękujemy Katarzynie Świderskiej, Aleksandrze Hojnowskiej, Agnieszce Pelikan, Katarzynie Rycombel, Aleksandrze Sutowicz z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach. Dziękujemy wszystkim Kielczankom i Kielczanom za przybycie. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tego wydarzenia.

Przypominamy – dołącz do Obywatelskiej Kontroli Wyborów:
https://okw.info.pl/
Kontakt do koordynatora w regionie świętokrzyskim: mail okw@kielcekod.pl, tel. +48 798 510 316

Foto: Dagmara Głodowicz i Marek Mazurek / Świętokrzyski KOD

 

 

Share

Nadchodzące wydarzenia