Aktualności

Strajk, stop dewastacji

Nie bądź obojętny, gdy zabierają nam Wolność i niszczą Demokrację! Region Świętokrzyski KOD zaprasza do udziału w proteście “Strajk obywatelski – stop dewastacji Polski” pod siedzibą PiS.


Region Świętokrzyski KOD zaprasza do udziału w proteście pod siedzibą PiS przy al. IX Wieków Kielc (obok Ronda Gustawa Herlinga-Grudzińskiego) 13 grudnia o godz. 17. Będzie to nasz udział w ogólnopolskim proteście “Strajk obywatelski – stop dewastacji Polski”.
“13 grudnia wyjdźmy na ulice wszystkich polskich miast i miasteczek i pokażmy, że nie zgadzamy się na niszczenie Polski. Zaprotestujmy przeciwko aroganckiej wszechwładzy PiS. Ale też pokażmy, że potrafimy być razem” – fragment “Odezwy do wszystkich Polaków”, podpisanej m.in. przez Mateusza Kijowskiego, Lecha Wałęsę, Sławomira Broniarza, Władysława Frasyniuka i Krystynę Jandę.

Oświadczenie Koordynatorów Regionalnych i Zarządu Głównego KOD

 

Share

2 komentarze do “Strajk, stop dewastacji

  • tak trzeba przeciw stawiać się tak obłudy PRL pisu czy PZPR ,stop tej profanacji ,niszczeniu polski RP ,jestem przeciw takim kanalia jak obecnie biorący fundusze władza pisiorow,do przyszłych wyborów,oraz referendum ogłosić

  • Pokażmy że nie godzimy się z tym co robi pis.kiedyś bylem drugim sortem Polaka dziś nazywają mnie ubekiem który broni swojej emerytury.tak jarosław i jego sekta nazywa wszystkich którzy inaczej widzą świat.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Nadchodzące wydarzenia