Aktualności

Wydrukuj Wolność – dla Pana Piotra S. z Niepołomic

Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji rozpoczyna akcję „Wydrukuj Wolność”. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy gotową do wydruku w pdf pełną treść Manifestu i postulatów Pana Piotra.

W niedzielę zmarł Pan Piotr S. z Niepołomic, który 19 października 2017 r. dokonał samospalenia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, w proteście przeciwko odbieraniu Polakom demokracji i wolności przez obecną władzę.
Pan Piotr prosił, aby rozpowszechniać Jego manifest i postulaty, które rozrzucił, zanim dokonał swojego dramatycznego czynu. Spełniając Jego prośbę Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji rozpoczyna akcję „Wydrukuj Wolność”. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy gotową do wydruku w pdf pełną treść Manifestu i postulatów Pana Piotra.
Można ją ściągnąć stąd:
https://kod-swietokrzyskie.pl/dokumenty/
Apelujemy do wszystkich, którym nie jest obojętna Wolność, Równość i Demokracja – drukujcie ten dokument i rozpowszechniajcie wszędzie tam, gdzie możecie. Wrzucajcie wydruk do skrzynek pocztowych swoich sąsiadów, na klatkach schodowych i na ulicach, wykładajcie w biurach i zakładach pracy, rozdawajcie na ulicach.
Pan Piotr i jego przesłanie nie mogą zostać zapomniane!
Region Świętokrzyski Komitetu Obrony Demokracji

 

Share