Spotkaliśmy się! Członkowie i członkinie, sympatyczki i sympatycy Komitetu Obrony Demokracji
26 października w Centrum Organizacji Pozarządowych przy Wojska Polskiego 52 spotkaliśmy się, żeby porozmawiać, podyskutować, wspólnie pobyć, nie tylko na
Read More